Speedo ogłasza nowego dystrybutora na Europę Wschodnią

wtorek, 13 styczeń 2015. Aktualności

informacja prasowa

Speedo ogłasza nowego dystrybutora na Europę Wschodnią

Speedo, światowy lider w produkcji strojów i akcesoriów kąpielowych, mianował Oberalp swoim nowym dystrybutorem w Polsce, Czechach, Słowacji i na Węgrzech, począwszy od 1 lipca, 2015 r.

Zmiana ma na celu dalsze umacnianie dystrybucji Speedo w Europie Wschodniej, a w konsekwencji zapewnienie klientom danego regionu jeszcze lepszej jakości i obsługi. Oberalp, posiadający przedstawicielstwa w Polsce i Czechach, zastąpi firmę PPH Fordex, która pełniła rolę dystrybutora Speedo w regionie Europy Wschodniej przez ostatnie dziesięć lat.

Oberalp, jeden z czołowych dystrybutorów odzieży i sprzętu sportowego w Europie, od 2007 roku jest również partnerem Speedo we Włoszech, a w 2013 rozpoczął dystrybucję w Niemczech i Austrii.

Jak komentuje Eduard Reshin, dyrektor ds. rozwoju marki: "Cieszymy się na przyszłoroczną współpracę z Oberalp, dzięki której będziemy mogli wprowadzić ekscytujące zmiany i udoskonalenia naszych usług i tym samym wynieść Speedo na wyższy poziom. Pragniemy również podziękować PPH Fordex za ostatnią dekadę fantastycznej współpracy oraz ich maksymalne zaangażowanie i wsparcie"

Jacek Grzędzielski, dyrektor naczelny Oberalp Polska / Czechy: "Speedo to rewelacyjna międzynarodowa marka i jesteśmy szczęśliwi, że będziemy mogli razem budować naszą współpracę. Tak jak Speedo jesteśmy częścią rodzinnej firmy i wyznajemy zasadę, że to ludzie ją tworzący są fundamentem naszych wartości. Z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy, które osiągniemy razem ze Speedo".

W wymienionych krajach firma Oberalp, poprzez swój oddział – Salewa Polska, będzie ściśle  współpracować z obecnym dystrybutorem marki Speedo – firmą Ski System/Fordex.


 

Nasi Partnerzy